Sıralama seçin
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

LA COLLINE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ


Büyüleyici bir doğanın içerisinde doğan İsviçreli cilt bakımı markası La Colline yeniden Türkiye’de!


LA COLLINE, İsviçre Biyoteknoloji Riviera’sında, büyüleyici bir bölgede doğmuştur. Markanın doğduğu yer Sion, Valère and Tourbillon tepeleri (Fransızca’da colline) arasındadır.


O tarihten beri, La Colline Hücre Araştırma Labaratuvarları, hücresel terapi alanında dünyaca ünlü olan biyoteknoloji merkezi İsviçre Rivierası’na önemli ölçüde katkı sağlamıştır.


La Colline’in marka değerleri Yüksek Teknoloji ve Estetik Uzmanlıktır. La Colline ürün serisi, hem kadın hem erkek müşteri gruplarının yaşlanma karşıtı ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş çözümler sunan cilt bakım alanlarından oluşmaktadır.


Hücresel biyomatrisi uyaran gelişmiş bir teknoloji olan kolajen maskelerinin kullanımında bir öncü olan La Colline, ideal yaşlanma karşıtı etki için olağanüstü tedaviler geliştirir.


Yenilikçi formüllerinde, hızlı ve kalıcı sonuçlar veren yüksek performanslı biyoteknolojik aktif içerikleri ve bitkisel özleri bulundurur. Ürünlerinin teknik ve bilimsel kapsamlılığına ek olarak La Colline, ürün dokularının gelişimine de son derece özen göstermektedir. Bu eşsiz imza, premium yaşlanma karşıtı cilt bakımında zirveyi çok iyi tanımlayan bir ürün yelpazesinin mihenk taşı olarak hizmet vermektedir. Günümüzde cilt bakım alanında dünyaca ünlü La Colline İsviçre sınırlarının çok ötesinde bir başarı elde etmektedir.


La Colline Nasıl Ortaya Çıkmıştır?


La Colline insanların cildini kurtarmaya çalışan bir markadır. Nasıl sorusuna gelecek olursak: Cilt bakım ekibi en iyi İsviçre premium markasını oluşturdu. Onların başarısı, daha hızlı ve daha iyi cilt dokusu geliştirmek için ZÜRİH ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ekibinin ihtiyaç duyduğu kaynakları yarattı.La Colline ürünlerinin gelirinin bir kısmı bu ekibin çalışmalarını geliştirmek için kullanılıyor.


Türkçe’de « tepe » anlamına gelen La Colline kullanıcılarına sunduğu eşsiz ürünleri ile Cilt Bakımında Zirveyi vaad ediyor.


El değmemiş doğası ile kendine hayran bırakan Sion kasabasının eşsiz doğasından ilham alınarak yaratılan La Colline lüks ile son teknolojiyi harmanlayarak her yaş ve cilt tipine uygun seçenekler sunuyor.


Araştırma Laboratuarları 1997'de kurulan La Colline’in geliştirilen tüm formülleri eşsiz bir yaşlanma karşıtı bileşeni olan CMAge Complex çevresinde inşa ediliyor ve hücresel terapi konusundaki araştırmalara aktif katkı sağlanıyor. Mükemmel sonuçlara ulaşan La Colline bu yüksek teknoloji ile çalışmalar yaparken, cilt bakım uygulamalarında benzersiz bir deneyim sunmak için doku ve kokuları özenle tasarlamaya devam ediyor. La Colline yaşlanma karşıtı ve cilt yenileyici ürünleri ile cilt bakımı ritüelinizin vazgeçilmezi olmaya aday.


La Colline Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?


Daha genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak isteyen herkes La Colline farkını deneyimleyebilir. Nemlendirici, serum, göz kremi, temizleme jeli, peeling gibi pek çok cilt bakım ürününü bünyesinde bulundurmaktadır.


Markanın imza serisi olarak bilinen NATIVAGE SERİSİ ile eşsiz bir yolculuğa çıkmak için hazır olun!


Markanın imza serisi olarak bilinen NATIVAGE serisi her şeyin en iyisini hak eden kadınlar için yaratıldı. Yaşlanmayı geciktirici teknolojisi ile sizlere sonsuz güzellik vaad ediyor.


NATIVAGE serisi her şeyin en iyisini hak eden kadınlar için yaratıldı.


Yaşlanmayı geciktirici teknolojisi ile sizlere sonsuz güzellik vaad ediyor.


La Crème Contour des Yeux Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi etkili cilt bakım teknolojisi sayesinde göz çevresi bölgesindeki tüm yorgunluk ve yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına ve göz çevresinin canlandırılmasına yardımcı olur.


La Crème Yaşlanma Karşıtı Krem özel aktif içeriklere sahip yaşlanma karşıtı krem sofistike yapı ve kokuya sahiptir. Bu özel bileşen ile cildin daha pürüzsüz ve daha yumuşak olmasına yardımcı olur.


NativAge Le Sérum Yaşlanma Karşıtı Serum enerji veren, antioksidan aktif bileşenler sayesinde yaşlanma etkilerinin yavaşlamasına yardımcı olur.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.