Ücretsiz Deneme Ürünleri
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Orijinal Ürün Garantisi
LA COLLINE TEK RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Cell White White Regenerating Collagen Mask - Aydınlatıcı Kolajen Bakımı Kürü

12.717,00 TL
Kompleks formülasyon sanatını farklı üretim süreçleriyle birleştirerek, bu yaşlanma karşıtı veaydınlatıcı 2 aşamalı program, görünür, hızlı ve uzun ömürlü sonuçlar verir: Adım 1: White Regenerating Collagen Mask; yenileyen ve aydınlatan kolajen bakımı Adım 2: Cellular Post Treatment; Cilt daha canlı, genç ve rahatlamış görünüyor.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Etkin İçerikler
 • Ürün Kullanımı
 • Daha Fazlasını Keşfet
 • Ürün Formülü
 • Yorumlar (0)
 • Özellik: Yorgunluk izlerini silen, cilde sıkılık ve canlılığını geri kazandıran yüksek performanslı Kolajen Bakım Kürü. Tüm cilt tipleri için uygundur.


  Kullanım ve İçerik:
  Adım 1 Zarfı yırtarak açın ve White Regenerating Collagen Mask'ı çıkarın. Dokusuz jel kaplı tarafı, temizlenmiş yüze uygulayın yaklaşık 30 dakika boyunca bekletin, gözler ve ağız için bırakılan boşluklara göre yüzünüze yerleştirin.
  Yüz ile maskenin doğrudan temas ettiğinden emin olun. Maskeyi çıkardıktan sonra, yüz, boyun ve dekolte bölgesine bir doz Cellular Post-Treatment uygulayın.

  Yoğun ve uzun süreli bir sonuç için, tedaviyi beş hafta boyunca haftada bir kez uygulayın. 

  White Regenerating Collagen Mask bileşimi sayesinde,cilt epidermis ile mükemmel uyum içinde çalışır. Kollajen dokusunda aşılanan çözelti cilde yenileme ve aydınlanma gücü verir,  C vitamini koyu lekeleri tedavi eder ve kollajen cildin esnekliğini artırır. Elastik ve aydınlık olan cilt, sağlıklı bir ışıltı ile yayılır.

  Cellular Post-Treatment, cilt sıkılaştıran serum, cildi aydınlatır ve ışıltıyı arttırır. Bu aktif bileşenlerin kokteyli, tende yeni bir vurgulayıcı etki sağlar. Cilt pürüzsüzleştirilir, canlanır, cilt güzellik ile parlar.
  Teslimat Bilgisi
  :
  5 İş günü içinde kargoya verilir
  Ürün Özellikleri
  Markalar
  :
  LA COLLINE
  Cilt Tipi
  :
  Tüm Cilt Tipleri,Karma Cilt,Normal Cilt,Yağlı Cilt,Kuru Cilt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.