1080x1080.jpg (415 KB)
Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Versace Erkek Parfüm Çeşitleri Hakkında Merak Edilenler

Parfüm, erkeklerin kişiliklerini ifade edebilmek için kullanabileceği en güçlü yollardan biri. Çarpıcı, yumuşak veya gizemli… Farklı notaların bir araya gelmesiyle oluşan kokular, erkeklerin yansıtmak istedikleri “kişiyi” daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilmesini sağlıyor. Bu sebeple doğru etkiyi elde edebilmek için parfüm seçimi büyük önem taşıyor. Versace erkek parfümleri ikonik kokulardan oluşan geniş koleksiyonu ve kaliteden ödün vermeyen tasarım çizgisiyle beyler için çok sayıda seçenek sunuyor. Orijinal Versace erkek parfüm çeşitleri, MM Kozmetik’te en sevilen çeşitleriyle karşınızda!

1. Versace Erkek Parfüm Çeşitleri Nelerdir?

Odunsu oryantal kokular

Fujer odunsu aromalı kokular

Versace erkek parfüm çeşitleri farklı kokuların özenle bir araya getirilmesiyle oluşuyor. Böylelikle bu kokular her katmanında ayrı bir his uyandırıyor. Versace erkek parfümleri sahip oldukları notalara göre gruplandırılıyor. Bu gruplandırmalar sayesinde bir kokuyu daha önce deneyimleme şansınız olmasa da beğenip beğenmeyeceğinizle ilgili bi fikir oluşturabilmeniz mümkün.

Odunsu notalara sahip Versace erkek parfümleri genellikle tütün, tarçın, sandal ağacı ve zencefil gibi kokular içeriyor. Maskülen esanslar olarak kabul edilen bu notalara Versace erkek parfümlerinin pek çoğunda rastlanıyor. Oryantal kokular ise misk, vanilya ve reçine gibi daha yoğun etkili notaları anlatmak için kullanılıyor. Fujer kokular aromatik ve oryantal notaların karıştırılmasıyla elde ediliyor. Bu kokuların uyandırdığı his, kullanıcılar tarafından “ferahlık verici” olarak tarif ediliyor.

1.1. Versace Eros

Versace Eros erkek parfümü, odunsu-oryantal kokular ailesinde yer alıyor. Vanilya, amber, İtalyan limonu ve sandal ağacı gibi notalar içeren bu parfüm ilhamını Yunan aşk tanrısı Eros’dan alıyor. Karakteristik ve cazibeli bir koku olan Versace Eros parfüm, güçlü ve baştan çıkarıcı bir etki yaratmak isteyen erkeklerin tercihi!

1.2. Versace Dylan Blue

Modern, güçlü ve canlı! Versace Dylan Blue erkek parfümün eşsiz kokusu kullanıcılarında bu hisleri uyandırıyor. Cazibali bir koku olan Versace Dylan Blue’nun üst notalarında bergamot, greyfurt ve incir yaprağı yer alıyor. Bu notaları karabiber ve paçuli gibi oryantal kokular takip ediyor. Tazelik hissi uyandıran Versace Dylan Blue erkek parfümü, bahar ve yaz aylarına oldukça uygun. Bu parfüm kış aylarında da ağır kokulardan hoşlanmayan beyler tarafından da tercih ediliyor.

1.3. Versace Blue Jeans

Aromatik ve ağaçsı bir kokuya sahip olan Versace Blue Jeans, cesur bir kokuya sahip. Bu genç koku kullanıcılarında asi ve özgürlükçü bir his uyandırıyor. Blue Jeans’in üst notalarında gül, ıtır, bergamot ve narenciye gibi çiçeksi-aromatik kokular bulunuyor. Parfümün kalp notalarında ise yasemin ve lavantanın güçlü kokuları hissediliyor. 

1.4. Versace Pour Homme Oud Noir

Versace Pour Homme Oud Noir derin ve yoğun bir koku. Oryantal ve aromatik notaların bir araya gelmesiyle şekillenen bu parfüm çarpıcı bir etki sağlıyor. Dip notalarındaki ud ağacı, paçuli ve deri kokuları sayesinde unutulmaz bir etkiye sahip olan Pour Homme Oud Noir hissedildiği anda tüm duyuları etkisi altına alıyor.

2. Versace Erkek Parfüm Özellikleri Nelerdir?

Çarpıcı bir etkiye sahiptir.

Kalıcılığı yüksektir.

Giysilere veya tene uygulanabilir.

Tamamlayıcı ürünlerle birlikte sunulur.

Versace parfümler kendilerine has kokularıyla zamana karşı koymayı başarıyor. Bu parfümler üretildikleri dönemin dışına çıkarak ikonik bir tavır sergiliyor. Dikkat çekici ve çarpıcı bileşenleri sayesinde diğer parfümlerden kolayca ayrılan Versace kokuları zihinlerde iz bırakıyor. Bu özellikleriyle hatırlanmak ve iz bırakmak isteyen erkeklerin tercihi olmayı başaran Versace parfümler, farklı zevklere hitap edecek seçenekler de sunuyor.

Versace parfümler, sundukları üstün kalıcılık ile de kullanıcılarını memnun ediyor. Bu parfümler EDT ve EDP gibi farklı formlarda üretiliyor. Böylelikle erkekler parfümden almak istedikleri performansla uyumlu formu tercih edebiliyor. EDP formlu parfümler genel olarak 6-8 saat arası bir kalıcılık sunuyor. EDT formlu parfümlerde ise bu süre 4-6 saat oluyor.

3. Versace Erkek Parfüm Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ürünlerin orijinal olduğundan emin olmalısınız. Bunun için parfüm alışverişinizi ülke distribütörü firmalardan yana yapmayı tercih edebilirsiniz. 

Beklentilerinize uygun çeşidi (EDP/EDT) seçmelisiniz.

Severek kullanacağınızdan emin olduğunuz bir koku tercih etmelisiniz. 

Koku seçimi sırasında cilt özelliklerinizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Versace erkek parfümleri seçerken sahte ürün satın alma gibi olumsuzluklar yaşamamak için güvenilir siteleri tercih etmeli ve ürün fiyatlarına dikkat etmelisiniz. Örneğin; orijinal Versace Eros olarak addedilen bazı ürünleri kimi sitelerde yüzde 70-80 gibi büyük indirim oranlarıyla satışta görüyor olabilirsiniz. Ancak Versace erkek parfüm fiyatı belirli bir aralığa sahiptir ve genellikle yılın her dönemi bu aralıklarda satışa sunulur. Bu durum size ürünün sahte olduğunu anlamanız noktasında yol gösterici olabilir.

4. Versace Erkek Parfümlerin Kalıcılığı Nasıl Artırılır?

Parfümünüzü duş sonrasında nemli vücudunuza sıkabilirsiniz. Duş sırasında gözenekleriniz açık olduğu için koku cildinize hapsolur. Böylelikle parfümün kalıcılığı bir miktar daha artabilir.

Parfümünüzü aynı kokuya sahip deodorant ve duş jeli gibi ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. Aynı kokuya sahip duş jeli, krem, deodorant ve kolonya gibi ürünleri bir arada uygulamak kokunun kalıcılığını arttırmaya yardımcı oluyor.

Parfümünüzü nabız alınan bölgelere uygulayabilirsiniz. Vücudun nabız noktaları cildin diğer kısımlarına göre çok daha sıcak oluyor. Bu alanlara parfüm uygulamak kokunun daha iyi şekilde yayılmasını sağlarken kalıcılığını da olumlu etkiliyor.

Versace erkek parfüm seçerken kalıcılık hususunda dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ürünün esans yoğunluğu oluyor. Parfümler içerdikleri esans ve etanol miktarına göre EDT, EDP ve EDC gibi çeşitli gruplara ayrılıyor. Bu gruplar arasında kalıcılık açısından büyük farklar bulunuyor. Parfümünüzün az miktarda bile yüksek kalıcılık sağlaması için tercihinizi EDP’lerden yana yapabilirsiniz. Akıllara kazınacak etkileyici bir kokuya sahip olmak için tercih edebileceğiniz Versace erkek parfüm çeşitleri, MM Kozmetik’te!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.