1080x1080.jpg (415 KB)
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Parfüm Setleri Hakkında Merak Edilen Her Şey

Çevrenizdekilerin zihninde kalıcı bir yer edinmek, kokunuzla herkesi etki alanınıza dahil edebilmek ve kendinize olan güveninizi tazelemek için parfüm setleri son derece ideal birer seçenek! Birbirinden cezbedici kokularıyla karakterinize ve enerjinize uyum sağlayacak parfüm setleri, adeta üzerinizde taşıyacağınız değerli birer aksesuar gibi imajınıza güç katacak! 

Parfüm ve diğer pek çok kişisel bakım ürününden oluşan içerikleri sayesinde çok daha güçlü kokular sunan Versace ve DSQAURED2 parfüm setleri, bu markaların sunduğu tüm prestiji de kokularıyla birlikte teninize yansıyacak. Çiçeksi, oryantal, odunsu ve ferah kokulardan oluşan kadın ve erkek parfüm setleri ile parfüm seçimlerinize yeni bir yön vermeye ve bu setler arasından teninizle kusursuz bir uyum yakalayanı artık bulmaya ne dersiniz? Öyleyse hemen deneyin! 

1. Parfüm Setlerinin İçerisinde Hangi Ürünler Bulunur?

 • Parfüm
 • Vücut losyonu
 • Vücut spreyi
 • Duş jeli
 • Şampuan

Versace ve DSQAURED2 markalarının en çarpıcı ve zengin kokularından oluşan setler, içerik olarak farklı alternatiflerle karşınıza çıkıyor. Markaların sevilen parfümlerinin yanı sıra, parfümle aynı koku notalarını içerisinde saklayan vücut losyonu, duş jeli, şampuan ve vücut spreyleri farklı kombinasyonlarla set halinde sunuluyor. Baştan aşağı sizi yansıtacak bir koku deneyimi vadeden bu parfüm setleri, gün boyunca vücudunuzda kalıcı bir iz bırakmak için hazırlandı!

Üzerinizde yalnızca tek ve son derece etkileyici bir koku olmasına olanak tanıyan parfüm setleri ile kokunuz sizi anlatan güçlü bir rehbere dönüşecek. Banyo deneyimlerinizde şampuan ve duş jeliyle yanınızda olacak parfüm setleri, duştan sonraki bakımlarınızda da vücut losyonu ve sprey çeşitleriyle kokunuza eşlik edecek. Parfüm setleri, son dokunuşu ise vurucu bir parfüm kokusuyla yapmanıza olanak tanıyacak. Saçlarınızda ve teninizin her noktasında aynı notalardan oluşan bir kokuya sahip olmak için bu kategoride bulunan parfüm setlerine siz de bir şans verebilirsiniz! 

2. Parfüm Setleri Hangi Kokulara Sahiptir ve Nasıl Bir Etki Ortaya Çıkarır? 

 • Çiçeksi
 • Meyveli
 • Baharatlı
 • Odunsu
 • Ferah

Birçok farklı koku ailesini tek bir çatı altında bir araya getiren parfüm setleri kategorisinde oryantal, aromatik, odunsu, çiçeksi ve ferah kokuların pek çok alt tonu bulunuyor. Bu parfüm setleri, meyve bahçelerinin neşeli tavrını, çiçeklerin zarafetini, sandal ağacının güvenli hissini veya vanilyanın yumuşaklığını içerisinde taşıyor. Üstelik uzun süre kalıcı özelliğiyle parfüm setleri, bu etkileri gün boyunca hissetmeye de olanak tanıyor.

Kadınlara ve erkeklere özel olarak geliştirilen koku bileşenleriyle her tene ayrı uyum sağlayan erkek ve kadın parfüm setleri, maskulen ve feminen çizgileri keskin bir şekilde çiziyor. Kadın parfüm setleri güller, yaseminler, kırmızı ve turuncu meyvelerin yanı sıra odunsu kokularla çok daha zarif, kadifemsi ve romantik bir etki uyandırıyor. Erkek parfüm setleri ise misk, sedir ağacı, köknar ve amber gibi notalarla baskın, güçlü ve çarpıcı bir deneyim sunuyor. Bu sayede parfüm setleri hem kadınlar hem de erkekler için dikkat çekici ve baştan çıkarıcı bir hediye olarak da ideal seçenekler sunuyor. 

3. Parfüm Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Parfüm seçimi yapmadan önce koku notaları hakkında fikir sahibi olmalısınız.
 • Teninize uyum sağladığını bildiğiniz kokular üzerinden seçim yapmalısınız.
 • Parfüm seti seçimi yaparken mevsimi de göz önünde bulundurmalısınız. 
 • Kalıcılığa önem veriyorsanız EDT yerine EDP içeren parfüm setlerini tercih etmelisiniz. 
 • Parfüm setlerinin içeriğinde kullanılan doğal ve kimyasal bileşenlere dikkat etmelisiniz. 
 • Marka olarak kendisini kanıtlamış ve dermatolog onayından geçmiş ürünleri tercih etmelisiniz. 

Parfüm seti alırken dikkat etmeniz gereken ilk detay hangi kokulara yöneleceğiniz olmalı. Birçok farklı koku seçeneğine sahip olan parfüm seti çeşitleri arasından teninize uyum sağlayacak kokuları seçmeye özen göstermelisiniz. Bunun için daha önce kullandığınız parfümlerin alt, orta ve üst notalarına bakabilirsiniz. Eğer bu konuda fikriniz yoksa, geçici olan ve parfüm sıkılan ilk anda alınan kokunun üst notayı oluşturduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte orta notalar parfümün özünü, alt notalar ise parfümün kalıcılığını ifade ediyor. Parfüm seçimi yaparken hangi kokuların gün boyunca üzerinizde kalmasını istiyorsanız, orta ve alt notalarda o kokuları arayabilirsiniz.  

Aynı zamanda koku seçimi yaparken bulunduğunuz mevsime göre de hareket edebilirsiniz. Yaz aylarında daha taze, çiçeksi ve meyveli kokulara yer verebilirsiniz. Kış aylarında ise misk, odunsu, amber ve vanilya gibi kokuları tercih etmeniz çok daha uygun olabilir. Set parfüm alırken ürünlerin yüksek kalıcılığa sahip olduğundan da emin olmalısınız. Bu aşamada parfümlerin esans oranlarına bakabilir ve esans oranı yüksek parfümleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca set içerikleri farklı alternatiflerden oluşuyor. Bu nedenle parfüm seti alırken set içerisinde hangi ürünlerin bulunduğuna da dikkat edebilirsiniz. 

4. Stiliyle Öne Çıkmak İsteyenlere: MM Kozmetik'ten Erkek ve Kadın Parfüm Setleri!

Parfüm Setleri kategorisinde dünyaca ünlü Versace ve DSQAURED2 markalarının kadın ve erkek parfüm setlerine yer veren MM Kozmetik, parfüm seçimlerinize ayrıcalıklı bir boyut kazandırmaya geliyor. VERSACE Eros Flame, VERSACE Eros Pour Femme, Versace Pour Homme, VERSACE Crystal Noir, VERSACE Bright Crystal, VERSACE Dylan Purple ve DSQAURED2 Original Wood kokularıyla öne çıkan parfüm setleri, MM Kozmetik ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. 

Her ortamda gözleri üzerinize çevirmek ve kokunuzla hafızalara kazınmak için hemen şimdi parfüm setleri arasından bir seçim yaparak sepetinizi oluşturabilirsiniz. Sizi yansıtacak, enerjisiyle yukarı taşıyacak ve hem sizi hem de çevrenizdeki mest edecek Versace ve DSQAURED2 markalı parfüm setleri, yalnızca bir tık uzağınızda. Birbirinden seçkin markalarla size kişisel bakımınızda güven ve kalite vadeden MM Kozmetik, parfüm setlerini yakından keşfetmeniz için sizi bu sayfada ayrıntılı bir keşfe davet ediyor! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.