shimmer1.jpg (570 KB)
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

VERSACE EROS AİLESİ

“Tutkulu, kahraman bir erkek hayal ettim. Aynı bir Yunan Tanrısı gibi... Bu yeni koku; tenselliği, ekstrem gücü ve kuvveti çağrıştıran notalardan oluşuyor...” DONATELLA VERSACE

Versace’nin efsanevi evreninde ortaya çıkan maskülen güç; sevgi, tutku, güzellik ve baştan çıkarmayı muhteşem bir şekilde ön plana çıkaran bir cazibe unsuru.

Oklarıyla sizi aşık edebilecek güce sahip Aşk Tanrısı Eros, eşi görülmemiş bir arzunun yasak sınırlarında, oryantal takıntılı tutkuların tepesine ulaşıyor. Bu şanlı tanrının yeni tezahürü, gösterişli doğasıyla ortaya çıkıyor. 

Kokunun versiyonları; Versace Eros Deo Spray, Versace Eros EDT, Versace Eros EDP ve Versace Eros Parfum şeklindedir.

Versace Eros Eau de Toilette

Versace Eros Eau de Toilette, erkekler için Aromatik Fougere kokusudur. Eros 2012 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Aurelien Guichard'dır. Üst notalarda nane, yeşil elma ve limon; orta notalarda tonka çekirdeği, ambroxan ve sardunya; temel notalarda madagaskar vanilyası, virginian sediri, atlas sediri, vetiver ve meşe yosunu bulunur.

Yeni parfüm Eros, son beş yılda piyasaya sürülen ve erkeklere yönelik ilk parfüm. Donatella Versace'nin arzusu, kokuyu Versace markasının konseptine uydurmak ve uzun ömürlü tasarım, kalite ve popülerliğin stilini ve önemini tasvir etmekti. Donatella, "Eros gerçekten Versace evinin DNA'sıdır" diye açıklıyor. "Bize antik Yunanistan'ı, antik eserleri ve mitolojiyi düşündüren bir Yunan motifimiz var, turkuaz rengi ise Akdeniz'i temsil ediyor. İşte Versace!"

Versace Eros Eau de Parfum

Versace Eros Eau De Parfum aşırılığı ve provokasyonu somutlaştırıyor. Kokunun kendini göstermekten, uçlarını açığa vurmaktan korkmayan bir imzası var: Aşırı narenciye ve son derece narin arasındaki keskin kontrast.

Sedir ve vetiver ve paçulinin odunsu notalarının derinliğine dayanan, İtalyan limonu ve mandalina çiftinin ışıltılı enerjisi ve şekerlenmiş elmanın eşsiz kokusu ile canlanan yeni bir Eau De Parfum...

Olgun vanilya son notada deri ile flört etmeye cesaret ediyor: Hepsi oryantal karakterini geliştiren; karakteristik, sarhoş edici, kremsi etkileri ve canlı konturlarıyla ölümcül ve kışkırtıcı bir silah… 

Versace Eros Eau De Parfum vegan prensiplerine uygun bir kokudur. Ürün kasten eklenen hayvansal ürünler veya süt, yumurta, arı ürünleri veya hayvansal enzimler gibi hayvansal kökenli ürünler içermez.

Eros Parfüm Kutusu

Eros'un baskın rengi cesur, erkeksi bir gölge olan mavidir. Bu mavi, Akdeniz & Akdeniz yaşam tarzına ve aynı zamanda çağdaş bir Grek -Romen sanatı & kültürüne açık bir referans.

Eros'un gücü, Yunan Anahtarı tasarımıyla çevrili şişenin merkezinden ortaya çıkan Medusa'nın ihtişamından geliyor. Arkasındaki tasarım güçlü bir görsel duygu yaratıyor. Merkezde altın harflerle VERSACE EROS yazıyor. Kapakta: Medusa & Versace logosu, bu yeni güç ve erkeklik sembolünü tamamlamak için altınla kaplanmış ve mavi bir kaplamaya sarılmış değerli bir mücevher gibi. 

Versace Eros Şişesi

Hem basit hem de sağlam olan kutu, şişenin ayırt edici unsurlarını yansıtır: Farklı önem seviyelerinde ustaca dengelenmiş Medusa ve Yunan Anahtarı, arka plana canlılık katıyor ve kesinlikle erkeksi bir görünüm veriyor. 

Versace Eros Parfüm

Serin turunçgil notaları, mandalina ve limon ışıldıyor. Oryantal bir profile sahip aromatik bir kalp, daha da derin ve daha keyifli hale geldi. Mistik odunsu notalar, gerçek, yoğun bir duygusallık için kokuya zenginlik ve bağımlılık getirir. İçerikleri arasındaki bağlantı canlı ve güçlüdür. Muhteşem parfümörün kaligrafisi, gizemli ormanları kontrastlamak için parlak bir iz yarattı. Her notayı güzelleştiren ve kokuyu doruğa ulaştıran bir melodi. 

Versace Eros Pour Femme EDP

Versace'nin yeni taze kokusu, 2016 yazında piyasaya sürülen Versace Eros Pour Femme Eau de Parfum’dür. Koku, 2012'den itibaren popüler erkek baskısı Eros ile eşleşen 2014'teki orijinal Versace Eros Pour Femme'nin yeni bir versiyonudur.

Limon çiçeği ve yasemin kokusuyla tanınan orijinal kompozisyon, ilave turunçgiller, dut meyveleri ve Calone molekülü ile yenilenir. Versace Eros Pour Femme, Sicilya limonu, mandalina, ahududu, beyaz frenk üzümü kombinasyonu ile başlar. Yasemin özü, frezya, manolya ve portakal çiçeğinin mutlak ek beyaz çiçek aromalarını içerir. Beyaz paçuli, ahşap, ambrox ve misk, kompozisyonu tabanda tamamlıyor.

Şişe tasarımı, bu sefer üzerinde metal bir afiş olmayan şeffaf orta kısmı dışında orijinaliyle aynı. Parfüm 30, 50 ve 100 ml Versace Eros Pour Femme Eau de Toilette ve Versace Eros Pour Femme Eau de Parfum olarak mevcuttur.

Tatlı, fresh kokuları seviyorsanız, bu sizin için harika bir koku olacaktır. Şişe koleksiyoncusuysanız, derin turkuazın ayırt edici görünümü onu koleksiyonunuza iyi bir ek yapar. Bu parfüm güçlü bir kokuya sahiptir ve tek bir sprey tüm gün boyunca yeterlidir. Bu koku, işte geçirilen bir günden geceye geçiş yapabilen oldukça çok yönlü bir parfümdür.

Kokunun tatlılığı nedeniyle ilkbahar ve yaz için en iyisidir, ancak kuruduktan sonra sedir ağacı, meşe yosunu ve vetiver notaları daha soğuk aylarda da kullanımı mümkün kılar.

Genel olarak, çok yönlü ve profesyonel bir parfüm arıyorsanız bu kokuyu tavsiye ederiz. İlk notalar baharatlı, keskin ve tatlıdır ve uzun süreli koku tatlı ve sıcaktır. Fougère kokuları, çoğu erkek parfüm koleksiyonunun temel unsurudur ve yüksek kaliteli bir kokudur.

Versace Eros Flame EDP

Versace'den Eros Flame, erkekler için odunsu baharatlı bir koku. Eros Flame 2018 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Olivier Pescheux'dür. üst notalarda mandalina, karabiber, chinotto, limon ve biberiye; orta notalarda biber, sardunya ve gül; temel notalar vanilya, tonka çekirdeği, Teksas sediri, sandal ağacı, paçuli ve meşedir.

Versace Eros Flame, 2012'den itibaren orijinal Eros'un bir kanatıdır. Sütun aromatik bir füjer iken, yeni koku "soğuk ve sıcak" olarak narenciye, baharat, odunsu ve kehribar notalarıyla farklı bir yöne gidiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.