Sıralama seçin
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

VERSACE PARFÜM


Nicki Minaj’ın bir röportajında belirttiği gibi 'Versace zarif, kendi şehvetinden korkmayan sofistike kadın hakkındaydı ve hala öyle. Hayatta risk almaktan veya cesaret etmekten korkmayın'.


Versace'yi 30 adımda görebilirsiniz. İmza Medusa başlığından barok baskılara, Yunan oyma işi desenlerine ve yaldızlı detaylara kadar… Versace'nin dünya çapında yaygın olarak tanınmasının keyfini çıkaran moda isimlerini uzun saatlerce sayabiliriz. Vogue'un yorumladığı gibi: 'Versace avangart, gösterişli veya dokunulmaz derecede zarif giysiler yapmaz. Cannes'daki kırmızı halı fotoğraf kareleri için ve Monaco'daki bir rap sanatçısının mega yatındaki partiler için kıyafetler yapar.


Flaşları patlatmak için tasarlanan Versace kıyafetleri, ünlüler için her zaman doğal ve gözde bir seçim olmuştur. İkonik kırmızı halı anlarına gelince, çok fazla an var. En son hafızamıza kazınan J-Lo, yeşil orman baskılı elbisenin güncellenmiş bir versiyonunu giydiğinde Instagram'da viral oldu. Elizabeth Hurley'in giydiği çengelli iğne elbisesi; Kylie Jenner ve Kendall Jenner’ın MET Gala'daki görüntüsü ve Donatella'nın orijinal süper modeller Naomi Campbell, Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Carla Bruni'yi yeniden bir araya getirerek podyumda el ele yürüdüğü zamanı da unutmamak gerek.


Ve Donatella'nın kendisini de Versace’den ayırmamamız gerekiyor. “Sarı saç, yüksek topuklu ayakkabılar, kıstırılmış bel, somurtkan dudaklar, lüks, çöküş, tasarım, muhteşemlik, uçaklar, Medusa, logolar, altın, güzel vücut, hip hop, ünlü, oteller, para, süper modeller, aile, İtalya, sigaralar, perma-tan, partiler, nihai cazibe, her şey nihai, her şey aşırı: çok fazla asla yeterli değildir.”


Bir zamanlar, Donatella Versace, kumaş kesmeyi ve evde kıyafet yaratmayı deneyen tasarımcı erkek kardeşinin kişisel mankeniydi. Versace kardeşlerin anneleri bir terziydi. Santo Versace bir keresinde kedi kız kardeşi için “O nükleer” dedi. Kardeşiyle çok yakın çalışan Donatella, Gianni gittiğinde Versace alevinin mükemmel koruyucusuydu.


Bugün, koleksiyonlar Versace'nin gücünün bir kutlamasıdır - ancak yeni bir enerji ve zahmetsiz lüks sunma halidir. Bir gözü her zaman modern kültüre ve sokakta olup bitenlere bakan denim ceketler ve deri ceketler, belki de rafya eteklerle ve her zaman yüksek topuklu ayakkabılarla, tıpkı Donatella'nınki gibi 'yeni blazer' haline geliyor. Kendisi tuhaf bir çift spor ayakkabı dışında bir çift dairesi olmadığını iddia ediyor.


Versace'nin çizgileri, aksesuarlar, ev mobilyaları ve kozmetik ürünlerini içerecek şekilde büyüdü. Marka bugün çok sayıda çizgiye sahip: Atelier Versace, Versace Couture, Versace Jeans Couture, Versace Home Collection, Versace Collection ve Versus (Versace). Marka, giyim ve aksesuarların yanı sıra bir otel olan Palazzo Versace'yi de kapsıyor. Versace Couture evin ana hattıdır ve koku bölümünü de içerir.


Versace Parfüm Çeşitleri Nelerdir?


İlk Versace kokusu, Gianni Versace for Women, 1981 yılında piyasaya sürüldü. Erkek parfüm ve kadın parfüm çeşitleri Versace, Versus, Jeans ve Jeans Couture etiketleri altında sunuluyor. Versace kokuları Euroitalia SRL ile birlikte üretiliyor.


Örneğin, Versace Crystal Noir… Doğu kategorisinin klasik bir örneği, tatlı ve meyveli üst notaları egzotik beyazla birleştirir. Sizi kucaklarken neredeyse sarmalayan, sıcak ve şehvetli kremsi bir taban üzerinde çiçekler... Ve bu ışıltılı dizide artık Versace Crystal Noir, Versace Bright Crystal ve Yellow Diamond'ın keyfini çıkarabiliriz.


Versace Eros ise son beş yılda piyasaya sürülen ve erkeklere yönelik ilk parfümdü. Donatella Versace'nin arzusu, kokuyu Versace markasının konseptine uydurmak ve stil ve uzun ömürlü tasarımın, kalitenin ve popülerliğin önemini göstermekti. Donatella, "Eros gerçekten Versace evinin DNA'sıdır" diye açıklıyor. "Bize antik Yunanistan'ı, antik eserleri ve mitolojiyi düşündüren bir Yunan motifimiz var, turkuaz rengi ise Akdeniz'i temsil ediyor. İşte Versace!" Versace Eros aynı zamanda Versace'nin kokulu evreninin bir parçası haline geldi ve yaldızlı şişeler ve göz alıcı reklamlarla Antik Yunan mitolojisine bir selam verildi. Bunlar, orijinal Eros'a katılan Versace Eros Flame ile mükemmel Versace’nin bir yansımasıdır. Dylan Blue Pour Femme ve Pour Homme (efsanevi Calice Becker tarafından yaratılan bu ikinci koku) resmi tamamlıyor. Elbette bir Versace kot pantolon kadar giyilebilir ve bir o kadar da şık.


Versace Dylan Turquoise , Donatella’nın tanımı ile ‘’Mavi gökyüzünün kristal sularla buluştuğu uzak adalara kaçmak... Deniz meltemi, duyuları uyandırarak ve ruhu canlandırarak cildi okşuyor... Sıcak güneşi ve yaz günlerini hatırlatan bir koku. Versace Dylan Turquoise, Versace kadınının duygusallığına bir övgü.’’ Versace Dylan Turquoise, Dylan Blue Pour Femme ve Pour Homme ailesini tamamlayarak geleneği ve yeniliği somutlaştırıyor.


Bir ışık patlaması olan ve en kaliteli limon olarak kabul edilen Primofiore Limonu, dansa öncülük ediyor ve hafif asidik ama sabit yeşil bir nota vererek oldukça karakteristik bir başlangıç noktası sağlıyor.Sezonun ilk günlerinde toplanan kış meyvesi inanılmaz yoğunlukta aroma sunarak enerjik bir hava yaratıyor. Limon, Sicilya'dan İtalyan Mandalinası eşliğinde, meyvenin kabuğundan ve etinden gelen koku moleküllerini birleştirerek çok yönlü bir not sunuyor. Pembe meyvelerin üst notalarına daha fazla coşku veriliyor ve kırmızı meyvelere çok benzer kokuyor. Ancak kalp notaları kokuya yaratıcılığını veren şey. Özel bir akort, kalıcı, egzotik ve tropikal bir alt ton için Guava suyunun tazeliğini artırıyor. Taze ve havadar bir his için Guava, kompozisyonu modern bir yeşile dönüştüren Frezya'nın özü ile geliştirilmiş çiçek profiliyle Şeffaf Yasemin Yaprakları ile tamamlanıyor.


Parfümün duygusallığı modern ağaçsılığında yatıyor. Temel notalar, Clearwood®'un kehribarlı duygusallığı odunsu bir karakterle birleştirdiği ışık ve gölge arasında ve bu aromalara özgü toprak ve kafur notalarının izini bırakmıyor. Şeker kamışından yapılan bu orijinal molekül, biyoteknoloji tarafından yaratılan ilk molekül ve araştırmanın meyvesi olan özel bir doğal madde. Canlı ormanlar ve beyaz misk kokteyli ile birleştiğinde, bu prestijli kokuya modernlik katıyor.


Versace parfüm söz konusu olduğunda, Versace kesinlikle çekiciliğin vücut bulmuş halidir. Seksilik ve stilin şişelenmiş hali diyebiliriz. Versace'nin yarattığı her koku, kışkırtma ve cüretle karıştırılmış aynı aile mirasına ve gelenek sevgisine ve modayı geleceğe taşıma tutkusuna sahiptir.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.