Sıralama seçin
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.

Naj Oleari Makyaj Malzemeleri ve Bakım Ürünleri


Naj Oleari, ortaya çıktığı ilk zamanlardan itibaren, yarattığı orijinal desenli kumaşlarla, İtalya'da ve diğer ülkelerde belirli bir ün kazanan ve sevilen bir İtalyan markasıdır. Naj Oleari, özellikle 80'ler kuşağının şehirlerde yaşayan ve tasarımcı etiketlerine takıntılı gençleri için ikonik olan birçok sembol yarattı. Naj Oleari, İtalya'da ortaya çıkmış ve tasarlanmış, manzaraların güzelliğinden, korunmuş doğadan, dünyadaki umuttan ve gelecekten bahseden bir fenomendir.


Makyajın Büyük Dönüşü: Naj Oleari Beauty, kalite, tasarım ve Made in Italy etiketiyle eş anlamlı bir geçmişle sürdürülmüş yeni hikayesini anlatmak için geri gelmeye hazır. En iyi profesyonellerle iş birliği içinde toplam 188 ürün için 45 çeşit üründen oluşan yeni bir seri oluşturuldu. Mükemmel Made in Italy formülleriyle makyajı eğlenceli, kullanımı basit ve herkes için erişilebilir kılmak için tasarlanmış bir projedir.


Naj Oleari şimdi Türkiye’de!


Naj Oleari’nin eğlenceli, renkli, taze, zarif ve ışıltılı dünyasıyla tanışmaya hazır mısın? Bizim için makyaj gösteriş değildir. Makyaj, kendinizi ifade etme arzusudur. Yaratıcılığı, neşeyi, güveni, özgürlüğü iletmektir. Misyonunu “Her gün gülümsemek için bir sebep sunmak.” olarak ifade eden Naj Oleari makyajı mutluluğun bir kaynağı şeklinde tanımlar.


Naj Oleari Güzellik Manifestosu: Güzellik küçük anlarda,basit şeylerde saklıdır. Gerçek güzellik, saf neşedir. Bulaşıcı ve eskimeyen bir kahkahadır. Kendini bırakıp özgürce eğlenme arzusudur. Her gün gülümsemek için bir neden bulmayı bilmektir. Bizim sevdiğimiz güzellik tam olarak budur.Naj Oleari markasında, far paleticoncealerfondöteneyelinerprimer gibi pek çok makyaj malzemesini bulabilirsiniz.


Altın Tonlarının Parlak Yansımaları: Tüm Naj Oleari ambalajlarında rose gold rengin modern ve rafine yansımaları bulunur.


Naj Oleari'nin çağdaş bir tonda yeniden yorumlanan efsanevi illüstrasyonları, her ürünün detaylarını ve bitişlerini süslüyor.


Kompaktlar ve rujlar, onları daha da pratik ve zarif kılan yenilikçi manyetik kapaklarla yapılır.


Naj Oleari Makyaj Malzemelerinin Avantajları


YENİLİKÇİ FORMÜL, İNCE DOKU VE SIFIR PARABEN Naj Oleari, İtalya'da üretilen en modern formülleri sizler için seçti:  • Kolay uygulama ve kalıcılık

  • Ciltte ağırlık hissi yaratmayan doku

  • Etkili nemlendirici ve yaşlanma karşıtı özellikler

  • Paraben içermeyen ürünler

  • Doğal kaynaklı aktif maddeler sayesinde en iyi performans.

  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


Naj Oleari’nin birbirinden avantajlı ürünlerini incelemek ve satın almak için MM Kozmetik adresini ziyaret edebilirsiniz!


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.