1080x1080.jpg (415 KB)
Sıralama seçin
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Versace Kadın Parfüm Çeşitleri Hakkında Merak Edilenler 

Bakışlar, gülüş veya duruş… Bir kişinin zihninde bu özelliklerle yer edeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu nedenle iyi bir ilk izlenim yaratmak isteyen pek çok kadın, saatlerini aynalar önünde geçiriyor. Gerçekte ise görsellik her ne kadar etkileyici olsa da, hafızalarda yer etme konusunda kokuya da en az görünüm kadar önem vermek gerekiyor. 

Koku kadınlar için duyusal bir imza niteliği taşıyor. Kişiliği, tavrı ve duruşu simgeleyen kokular, güçlü etkileriyle karşılaşılan kişilerin zihninde iz bırakmayı sağlıyor. Versace kadın parfümleri benzersiz koku kombinasyonları ve kaliteden ödün vermeyen tasarım çizgisiyle kadınlar için pek çok unutulmaz parfüm seçeneği sunuyor. Orijinal Versace kadın parfüm çeşitlerini MM Kozmetik güvencesiyle gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz!

1. Versace Kadın Parfüm Çeşitleri Nelerdir?

Floral ve odunsu kokular

Çiçeksi ve oryantal kokular

Çiçeksi ve meyveli kokular

Versace kadın parfüm çeşitleri farklı kokuların ahenkli birleşiminden oluşuyor. Katmanlı bir yapıya sahip olan bu parfümlerin duyusal özellikleri, uyandırdıkları hisse ve baskın notalarına göre isimlendiriliyor. Bu gruplandırma sayesinde daha önce denemediğiniz bir parfümü beğenip beğenmeyeceğinizi tahmin edebilme şansınız oluyor.

Çiçeksi kokular gül, yasemin, zambak ve menekşe gibi kokulardan oluşuyor. Bu koku ailesinde hem hafif hem de yoğun kokulara rastlamak mümkün. Odunsu kokular ise yosunların uçucu yağlarından ve ağaçlardan oluyor. Sandal, sedir ve çam notaları bu koku ailesine örnek olarak verilebilir. Oryantal tanımı ise egzotik ve mistik aromaları tarif etmek için kullanılıyor. Bu koku ailesinde tarçın, kakule, zencefil ve misk gibi dikkat çekici bileşenler yer alıyor.

1.1. Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme, enerjik ve mistik havasıyla kullanıcılarını etkisi altına alıyor. İlhamını Yunan aşk tanrısı Eros’dan alan bu parfüm, aşkın ve tutkunun gücünü yansıtıyor. Eros Pour Femme’nin başlangıç notalarında Sicilya limonu, Calabria bergamotu ve nar gibi ferah kokular yer alıyor. Limon çiçeği, yasemin ve şakayık kokularıyla kendini bulan parfümün dip notalarında ise sandal ağacı, kehribar ve misk gibi güçlü oryantal kokular açığa çıkıyor. 

1.2. Versace Cyrstal Noir

Versace Crystal Noir kadın parfümü 2004’te ilk kez piyasaya sürüldüğü günden bu yana dünyanın gözde kokularından biri. Sofistike ve etkileyici bir kokuya sahip olan Crystal Noir portakal çiçeği, gardenya ve şakayık gibi çiçeksi notaların sandal ağacı, misk ve kehribar gibi odunsu-oryantal kokularla birleşiminde oluşuyor. Çekici ve kadınsı bir kokuya sahip olan Versace Crystal Noir, zihinlerde güçlü bir iz bırakıyor.

1.3. Versace Dylan Purple

Çiçek ve meyve kokularının esrarengiz birleşiminden meydana gelen Versace Dylan Purple kadın parfümü, zarif ve çekici bir koku. Güçlü bir etkiye sahip olan bu parfümün üst notalarında acı portakal, armut ve bergamot gibi güçlü kokular yer alıyor. Bu meyvemsi notaları mor frezya, poma gülü ve mahonya takip ediyor. Parfümün temelinde ise sandal ağacı yer alıyor. Her katmanda farklı bir karaktere bürünen Versace Dylan Purple, çiçeksi-meyvemsi parfümlerden hoşlanan kadınların beğenisi kazanıyor.

1.4. Versace Dylan Turquoise

Versace Dylan Turquoise kadın parfümü, sizi yazın sıcak günlerine götürecek taze bir koku. Yeşil ve ferah notaların birleşiminden oluşan Dylan Turquoise, heyecan verici bir koku bileşimine sahip. Parfümün açılışını mandalina, limon ve pembe biber kokuları yapıyor. Devamında frenk üzümü tomurcukları, yasemin ve guava kokuları derin ve akılda kalıcı bir his uyandırıyor. Parfümün dip notalarında ise clearwood ve misk gibi odunsu kokular bulunuyor.

2. Versace Kadın Parfüm Özellikleri Nelerdir?

Farklı ve dikkat çekici niş kokulardan oluşur.

Gün boyu etkisini korur.

Farklı formlarda seçeneklere sahiptir.

Vücut kremi ve saç misti gibi tamamlayıcı ürünlere sahiptir.

Versace kadın parfümleri dünyaca ünlü koku uzmanları tarafından özenle formüle ediliyor. Böylelikle markanın her parfümü koklayanlar üzerinde çarpıcı bir etki uyandırmayı başarıyor. Versace’nin geniş koleksiyonu farklı zevklere hitap edecek pek çok seçeneğe sahip. Böylelikle tarzınız ne olursa olsun aradığınız kokuyu Versace ailesinde bulabilirsiniz.

Versace parfümleri aynı zamanda kaliteli içerikleriyle de dikkat çekiyor. Özenle seçilmiş bileşenlerle hazırlanan bu parfümlerin etkisi kullanımın ardından uzun bir süre hissediliyor. Versace kadın parfümlerinin farklı esans yoğunluğuna sahip seçenekleri, kullanıcılara kalıcılık konusunda tercihte bulunabilme şansı da sunuyor.

3. Versace Kadın Parfüm Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Parfümlerin orijinal olduğundan emin olmalısınız.

Zevkinize hitap eden ve sürekli kullanmak isteyeceğiniz doğru kokuyu bulmalısınız. 

Koku seçiminde mevsim koşullarına da dikkat etmelisiniz.

Kokuyu önce teninizde denemelisiniz.

İstediğiniz esans yoğunluğuna uygun çeşidi tercih etmelisiniz. (EDP/EDT)

Versace kadın parfümleri arasından tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken ilk konu kokunun mevsime uygunluğu olmalı. Kadın parfümlerinde odunsu, çiçeksi ve oryantal gibi pek çok alternatif bulunuyor. Bu alternatiflerin yoğun, şekerli ve ağır olarak nitelendirilenleri çoğunlukla kış aylarında tercih ediliyor. Yaz aylarında ise floral ve fresh kokuların kullanılması tavsiye ediliyor. 

Parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise orijinallik oluyor. Versace gibi lüks markaların parfümleri sıklıkla taklit ediliyor. İnternette kimi satıcılarda Versace kadın parfüm fiyatları güvenilir mağazalara göre daha uygun olabiliyor. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamak için kullanıcıların ürün satışı yapan firmalar konusunda seçici davranması ve distribütör markaları tercih etmesi en uygunu oluyor. 

4. Versace Kadın Parfümlerin Kalıcılığı Nasıl Artırılır?

Yoğun kalıcılık için EDP çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Parfümü temiz cildinize uygulamalısınız.

Parfüm uygulamadan önce cildinizi iyice nemlendirmelisiniz.

Parfümü nabız noktaları üzerine uygulayabilirsiniz.

Parfümünüzü tamamlayıcı ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Versace kadın parfümlerinin kalıcılığını artırmak için uygulayabileceğiniz pek çok yöntem bulunuyor. Ancak daha belirgin bir kalıcı bir etki istiyorsanız ilk yapmanız gereken daha yoğun formülasyonlara sahip parfümleri tercih etmek. Versace kadın parfümleri EDP, EDT ve EDC gibi farklı form alternatifleriyle üretiliyor. Gün boyu parfüm kokusunu yoğun şekilde taşımak isteyenler için en uygun çeşit, esans oranı daha yoğun olan EDP formu oluyor.

Versace kadın parfümlerinin kalıcılığını arttırmanın bir diğer yolu ise cildinizi iyi şekilde nemlendirmek. Neme doymuş bir cilt koku moleküllerini çok daha iyi bir şekilde tutabiliyor. Bu etkiyi arttırmanın bir diğer yolu da cildinizi nemlendirmek için Versace parfümlerin yan ürünleri olan kokulu nemlendirici kremleri tercih etmek. Versace kadın parfümlerini ve tamamlayıcı ürünleri MM Kozmetik çatısı altında bulabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.