1080x1080.jpg (415 KB)
Ücretsiz Deneme Ürünleri
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Orijinal Ürün Garantisi
LA COLLINE TEK RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Cellular Eco-Hydration Treatment 30 ML - 28 Günlük Nem Yükleme Kürü

%25 İndirim
8.528,00 TL
6.396,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Etkin İçerikler
 • Ürün Kullanımı
 • Daha Fazlasını Keşfet
 • Ürün Formülü
 • Yorumlar (0)
 • Özellik: Ciddi derecede nemsiz ciltler için formüle edilmiş 28 günlük kür tedavisi olan Cellular Eco-Hydration Treatment, cilt nemlendirmesinde muhteşem bir teknolojik atılım sunar. Sonuçlar? Cilt anında nem kazanır ve gün boyu nemini korur. Bir aydan az bir sürede cilt parlak, oldukça esnek ve görünür nemsizlik belirtileri yumuşatılır. Cilt derinlemesine nemlenir, daha dolgun, daha parlak görünür ve mükemmel şekilde yenilenir. 

  Kullanımı: 
  Sabah ve akşam, normal serum yerine, iyice temizlenmiş yüze ve boyuna 2 pipet Cellular Eco-Hydration Treatment uygulayın.
  Önce kapağı çıkarın, sonra dispenser düğmesine basınız.
  Optimum koruma ve uzun süreli rahatlık için, Cellular Rich Hydration Cream veya Cellular Ideal Hydration Fluid SPF15* uygulanmasını takip edin.
  28 günlük kürün tamamlanmasından sonra, her zamanki kreminizden önce Cellular Perfect Hydration Serum ile ideal cilt nemini koruyun.

  İçerik
  Eko-Hidrasyon Faktörü:
  Bu kompleks, hücrelerin doğal hidrasyon çevrimlerini geri kazanmalarına yardımcı olur, kendiliğinden gelişmesini sağlar ve iyi bir nemlendirme seviyesi oluşturur.
  Spesifik polisakaritlerin ve düşük molekül ağırlıklı bir hyaluronik asidin yenilikçi bir kombinasyonu olan Eko-Hidrasyon Faktörü, ikili bir etki yaratır: kalıcı bir nem rezervi oluştururken hücreler arası bağlantılarını güçlendirerek cilt bariyerinin uyumunu arttırır. Olağanüstü nemlendirme gücü, Doğal Nemlendirici Faktörün temel bileşenleri lipit ve hyaluronik asit üretimini teşvik etmesinden kaynaklanır.

  CMAGE® Complex:
  En nemsiz kalan cildi bile canlandırmak için olağanüstü yaşlanma karşıtı CMAGE® Kompleksi ile sinerji içinde çalışır.
  Parçalanmış Hyaluronik Asit Teknolojisi ile Cellular Eco-Hydration Treatment moleküler ağırlıklarına bağlı olarak farklı özelliklere sahip üçlü hyaluronik asit sunar:
  Duyarsız su kaybını sınırlamak için koruyucu bir yüzey filmi oluşturur,
  Keratinositlerin çoğalmasını artırarak ve epidermal kavşakları güçlendirerek kutanöz dokuları onarmaya yardımcı olur,
  Kollajen liflerini desteklerken ve istendiğinde fibroblastların göçünü uyarırken, istenildiği zaman kullanılabilecek bir nem rezervi oluşturarak suyu tutar.

  Teslimat Bilgisi
  :
  5 İş günü içinde kargoya verilir
  Ürün Özellikleri
  Markalar
  :
  LA COLLINE
  Cilt Tipi
  :
  Tüm Cilt Tipleri,Karma Cilt,Normal Cilt,Yağlı Cilt,Kuru Cilt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.