POP UP yenii yüzde 30.jpg (49 KB)
Ücretsiz Deneme Ürünleri
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Orijinal Ürün Garantisi
LA COLLINE TEK RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Global Anti-Pollution Emulsion 50 ML- Kirlilik Karşıtı - Detoks Bakımı

1.400,00 TL
simge6.jpg (73 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Etkin İçerikler
 • Ürün Kullanımı
 • Daha Fazlasını Keşfet
 • Ürün Formülü
 • Yorumlar (0)
 • Özellik: Kentsel ortamda yaşayan herkes için vazgeçilmez cilt bakımı Global Anti-Pollution Emilsion, cildi nemlendirirken ve canlandırırken kirliliğin zararlı etkileriyle mücadele etmeye yardımcı olur. Koruyucu, antioksidan ve detoks etkisi cildin güzelliğini korumak için gerekli tüm unsurları sağlar.
  Uzun yıllara dayanan araştırmanın meyvesi olan formülü, gerçek İsviçre dağ havasından bir nefes sunuyor. Koruyucu, antioksidan ve detoks etkisi cildin güzelliğini korumak için gerekli tüm unsurları sağlar. Korunan, desteklenen ve detoks uygulanan cilt neredeyse gençleşir. Kır evinde geçirilen bir haftasonu sonrası gibi cilt iyi nemlendirilmiş, taze ve canlı görünür. Emülsiyonun hafif dokusu cilde hızlı bir şekilde nüfuz ederek hassas bir yumuşaklık hissi verir.  

  Kullanım: Alın, yanaklar, çene ve boyuna bir ya da iki doz Emülsiyon uygulayın, ardından yukarı doğru dairesel hareketlerle yedirin. Sabah ve / veya gece, tercihenserumdan sonra kullanın. La Colline'in diğer cilt bakım ürünlerini desteklemek için özel olarak geliştirilen Emülsiyonu, tüm La Colline serumları ve kremleri ile eksiksiz bir cilt bakım rutininin bir parçası olarak kullanılabilir.


  Teslimat Bilgisi
  :
  5 İş günü içinde kargoya verilir
  Ürün Özellikleri
  Cilt Tipi
  :
  Tüm Cilt Tipleri,Karma Cilt,Normal Cilt,Yağlı Cilt,Kuru Cilt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.