1080x1080.jpg (415 KB)
SİZİN İÇİN EN UYGUN PARFÜM HANGİSİ?

SİZİN İÇİN EN UYGUN PARFÜM HANGİSİ?

15 Aralık 2021

İŞİNDE GÜCÜNDE PLAZA ERKEĞİ

Ofiste herkes bu adama aşık. Şık giyiniyor, süper tatlı ve bütün kızlar sonunda happy hour’da onlara katılabilmek için can atıyor. Kurumsal hayatta karşınıza çıkabilecek bu erkeklerin parfümleri kesinlikle modern, güçlü ve karizmatik plaza erkeğine yakışan geleneksel notalarla harmanlanmış iki eşsiz koku Versace Dylan Blue Edt ve Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract Edc.

FLÖRT 101 PROFESÖRÜ

Eğer flört konusunda kimse elime su dökemez diyorsanız, işte sizden bahsediyoruz! Bu tip erkekler için kadınlarla flört etmek adeta nefes almakla eş diyebiliriz. Missoni Pour Homme ve Versace Eros ile bu yeteneği ikiye katlayabilirsiniz!

SÜPER BABA

Bu karakter tipinden olanlar yalnızca çocuk sahibi olan erkekler değil, öncelikle bunu belirtelim. Duygularını göstermekten korkmayan, şefkatli ve eğlenceli erkekler süper baba olmaya aday! Süper baba karakter tipi için bizim parfüm önerimiz: Moschino Forever Sailing ve Versace Pour Homme.

GÜÇLÜ VE ÖKÇELİ

Plazaların ve evin gerçek sahibinin erkekler olmadığını her geçen gün kanıtlayan kadınlar bizce güçlü ve ökçeli! Hem ev hem iş hayatında söz sahibi, 10 parmağında 10 marifet kadınlar bu kategoride diyebiliriz. Bu başarı timsali kadınların parfümü: Versace Crystal Noir.

MIKNATIS GİBİ ÇEKİCİ

Tutkulu, spontan, eğlenceli. Bu özelliklerden birini taşıyorsanız size mıknatıs gibi çekici diyebiliriz. Her girdiği ortamda dikkatleri üzerine çeken ve parfümüyle de bu etkiyi yaratmak isteyen kadınlar için bizim önerimiz: Emperor Blue IV Edp ve Versace Eros Pour Femme Edp.

DOĞAL GÜZELLİK

Herkesin doğal güzelliği vardır. Bazılarının saçları, bazılarının fiziği, bazılarının da uğruna ölünecek gözleri var. Ancak bize göre kendimizi duyduğumuz güven bizi daha güzel kılıyor. Kalabalığın içinde iç ışıltısı, büyüleyici gülümsemesi ve doğal zarafeti olan bir kadın göze çarpıyor. Güzelliğinin farkında olan ve konu çekicilik olduğunda hep en doğalı tercih eden kadınlar için doğal içeriklerden oluşan Versace Dylan Turquoise.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.