SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN KIRMIZI RUJ SEÇİMLERİ

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN KIRMIZI RUJ SEÇİMLERİ

19 Ocak 2022

Kırmızı ruj, kırmızı çizgimizdir. Dönem dönem makyaj trendleri değişse de kırmızı rujun yeri değişmez. Özellikle kendinize uygun tonu bulduğunuzda 100 problemimizden 99’u kalmıştır geriye. Günlük, gece veya özel gün makyajlarında kırmızı ruj oyun değiştiren bir faktördür. Hafif bir makyajda imzanızı kırmızı bir rujla iddianızı sürdürebilirsiniz. Yoğun bir makyajda ise bütünlüğü şairane bir bitiş ile sağlamak için kırmızı ruj idealdir.

 

Evet artık maskelerle hayatımızı sürdürüyoruz. Ancak bu gerçek, makyajı başkaları için değil, kendimiz için yaptığımızın en güzel ispatı olmuştur. Mükemmel bir baştan çıkarma silahı olan kırmızı dudak, sürekli geri geldiğimiz iddialı makyaj görünümüdür.

Sevgililer Günü'nde sizin için seçtiğimiz ruj önerimiz: Clarins Rouge Velvet 741.

Sevgililer Günü’ne özel olarak, makyaj uzmanlarından en iyi ipuçlarımızı derledik. Mükemmel dudağı nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

  

Mükemmel Kırmızı Ton Nasıl Seçilir?

"Makyaj kurallarına pek inanmasam da ideal kırmızı rujunuzu bulmak için bazı kurallar var. Örneğin sıcak turuncu-kırmızılar doğal olarak nötr- sarı alt tonlu ciltte daha iyi otururken, soğuk tonlu mavi-kırmızılar, daha soğuk alt tonlu (kırmızı/mavi) cilt üzerinde harika görünür. Ancak, her şeyde olduğu gibi, her kuralın istisnaları vardır, örneğin, mavi-kırmızıların zeytin kabuğunda ortaya çıkardığı görüntüyü seviyorum, bu yüzden sizin için neyin işe yaradığını test etmek, denemek ve görmek asıl mesele.”

 Lisa Eldridge

 

Nasıl Sürmeliyiz?

"Kişisel olarak makyajın geri kalanının çok baskın olmamasını seviyorum - kırmızı ruj başlı başına bir ifadedir, onunla rekabet etmenize gerek yok. Çıplak, güzel gölgeli bir göz ve parlak bir cilt ile seviyorum. Makyajınızın geri kalanını nötr ama iyi tanımlanmış tutmak aynı zamanda kırmızı giymenin en modern yoludur. Örneğin güçlü, kavisli kaşlar, koyu renk kontür ve kirpikler eklediğiniz anda tüm makyaj eski haline gelir. Bununla birlikte, dumanlı gözleri ve kırmızı dudaklarıyla inanılmaz görünen birçok insan da tanıyorum - bu yüzden kesinlikle yüze göre değişir ve aynı zamanda konfor seviyenize de bağlıdır. Kırmızı dudaklar yüzünüzü biraz soldurabilir, bu yüzden allığı unutmayın."

Lisa Eldridge

 

Sevgililer Günü için mükemmel kırmızı dudak nasıl elde edilir?

 

Rujunuzu "à la Parisienne" şekilde nasıl uygularsınız?

 1)Ağzını Kapalı Tut

"Ağzın şeklini kapalıyken görmek en kolayı. Bu yüzden ürünleri uygularken ve dudak şeklini çizerken ağzınızı mutlaka kapalı tutunuz.”

Violette

 2)Ruju Dudaklarınıza Bastırın

“Abartılı görünmeden iyi bir renk için ruju dudaklara hafifçe dokundurun. Doğal bir görünüm elde edeceksiniz." 

Violette

 

“Dudaklarınız çok inceyse, ruju dudak kalemi kullanmadan doğrudan uygulayın, ardından daha cesur, uyumlu bir görünüm için ruju dudak köşelerine doğru bastırın. Bu zahmetsiz Parizyen şık etki, beş dakika içinde hazırlanmış gibi görünmenizi sağlayacak ve yine de mükemmel görünecek." 

Val Garland

3)Ruju Parmaklarınızla Uygulayın 

"Kendimden emin olmamı sağlayan makyaj mı? Nude bir makyajın üzerine canlı, parlak kırmızı dudaklar. Yumuşak bir etki için rujumu parmağımla sürüyorum."

Jeanne Damas

Kendiniz ve sevdikleriniz için Sevgililer Günü İndirimleri ve Hediyelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.