yüzde25 pop-up.png (61 KB)
Ücretsiz Deneme Ürünleri
2 Ürün ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Orijinal Ürün Garantisi
CLARINS

Clarins Plant Gold 35 ml - % 100 Doğal içerikli Canlandırıcı Besleyici Emülsiyon Yüz

%25 İndirim
735,00 TL
551,25 TL
Mavi Orkide özü ve paçuli yağı cildi canlandırır ve parlaklığını arttırır. Fındık, badem, makadamya ve üzüm çekirdeği yağı cildi besler. Formül antimikrobiyal özellikleri ile bilinen keklik üzümü sayesinde doğal olarak korunu
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Etkin İçerikler
  • Ürün Kullanımı
  • Daha Fazlasını Keşfet
  • Ürün Formülü
  • %100 doğal kökenli, besleyici, canlandırıcı cilt bakımı ve ikonik Blue orchid oil ile hafif ve yağlı olmayan emülsiyonu birleştiren eşsiz çift formül .Anında sağlık hissi verir ve cilt rahatlamış, yumuşamış hisseder.Günden güne cilt daha aydınlık, tonu eşitlenmiş ve canlanmış görünür. 
    İçerik: Mavi Orkide özü ve paçuli yağı cildi canlandırır ve parlaklığını arttırır. Fındık, badem, makadamya ve üzüm çekirdeği yağı cildi besler. Formül antimikrobiyal özellikleri ile bilinen keklik üzümü sayesinde doğal olarak korunur.
    Kullanım: Emilimi kolaylaştırmak için ürünü elinizde ısıtın.Elinizin içi ile ürünü yüzün ortasından yanlara doğru olacak şekilde uygulayın.Daha sonra cildin gerilmesini önlemek, drenajı teşvik etmek ve bu şekilde gençlik özelliklerinin korunmasına yardımcı olmak için yüzün ortasından kenarlara doğru baskı hareketleri uygulayın. Sbah / akşam kullanın.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.