Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

JOHN VARVATOS PARFÜM


Amerikan tasarım markaları dünyasında John Varvatos markasının özel bir konumu vardır. Geleneksel usta ve terzi kavramlarının modern inovasyonlar ile tekstilde bir araya gelmesidir. Geleneksel ve modern dünya arasındaki bağ.


John Varvatos 2000 yılında Neiman Marcus, Barneys New York, Bergdorf Goodman ve 75 farklı son derece özel butiklerden oluşan özel kıyafetler, spor giyim, ayakkabı ve aksesuarlardan oluşan bir koleksiyon ile hizmete girdi. Koleksiyon, gözlük, çanta, kemer, saatler ve erkek parfümlerini de içeren erkek lifestyle markası olarak yerini aldı. Marka, tekstil ve ROCK'N'ROLL DUYARLILIĞI konusunda modern yeniliklerle el işçiliğini birleştiriyor. Kaliteli yaşam stiline sahip olmaktan zevk alan erkeklere yönelik olan bu John Varvatos markası benzerleri arasında öncülük yaratan markadır.


John Varvatos parfümleri ilhamını doğanın en değerli malzemelerinden, enerjisini Rock & Roll'dan alarak tasarlanmış ve yaratılmıştır.


John Varvatos koku gardırobundaki her parça belirli bir mevsime, ruh haline veya etkinliğe kusursuz bir şekilde uyar. İster bir şeyler içmek için dışarı çıkın, ister toplantı odasına komuta edin, ister beyaz kumlarda rahatlayın ya da rock 'n' roll'un asi ruhunu somutlaştırın. Herhangi bir John Varvatos erkeği, koleksiyonlarını her duruma uygun olacak şekilde oluşturmak isteyecektir. Sofistike, sağlam, sıradan, asi. Bu bir koku dolabı.


John Varvatos Parfüm Çeşitleri Nelerdir?


John Varvatos Oud Edp, Üst notalarında tatlı tütün, ardıç meyveleri; orta notasında tarçın, kakule, yasemin, gül ve alt notasında ud yağı, sedir ağacı, tütsü, siyah deri amber bulunuyor.


John Varvatos Vintage Edt parfümü 2004 yılında Rodrigo Flores-Roux ile iş birliği içinde sunuldu. Modern, cesur ve sofistike. Rahat ve duyusal bir hisle aşılanmıştır. İlgi çekici olduğu kadar zarif ve erkeksi olan ince gücü, her John Varvatos kreasyonunda açıkça bulunan ayrıntılara dikkat çeker. Üst notalarında şifalı otlar ve demirhindi yaprakları var. Koku açıldıkça bizi adaçayı ve kişniş tohumu karşılıyor. Dip notasında ise siyah deri, vanilya ve yalancı öd ağacı mevcut. Koku oryantal odunsu bir parfümdür.


Vintage konseptinden sonra üçüncü erkeksi koku olan John Varvatos Artisan Edt, Mart 2009'da piyasaya sunuldu. Parfüm kış portakalı, kekik ve lavanta ile açılıyor. Orta notalarında Kuzey Afrika portakal çiçeği ve zencefil bulunuyor. Dip notasında misk ve ahşap mevcut. John Varvatos Artisan Edt zanaatkarlık duyusuna sahip modern bir kokudur.


Turunçgil Aromatik Odunsu John Varvatos Artisan Blue Edt ile parfüm dünyasına gerçekten eşsiz ve karakteristik bir koku sunuldu. Kokularını, şişelerini ve parfüm koleksiyonuna entegre ettiği sıra dışı ama zarif moda stilini gerçekten sevildi. Parfüm eşsiz, çağdaş ve yüksek kalitededir. Artisan Blu Edt, rahat ve sofistike deniz erkeksi kokusuyla kontrast sağlıyor. Üst notalarda bergamot, Fransız lavantası, fesleğen, acı portakal bulunuyor. Kalp notasında siyah deri, karabiber özü, Hindistan cevizi özü ve aslanağzı çiçeği var. Dip notasında ise tütün yaprağı ve vanilya mevcut. Koku zarif ve ferahlatıcı bir kişilik ile renklere doymuş, yaz aylarındaki Akdeniz'in hareketli sahillerini hatırlatır.


Tasarımcı John Varvatos, Eylül 2015'te yeni kokusu Dark Rebel'i sundu. John Varvatos Dark Rebel, tasarımcının Detroit'e dönüşünden ilham alıyor, geleneksel çerçevenin dışında düşünen asi erkekler, kendi davullarının ritmine yürüyen ve takipçi olmayan bireyler için tasarlandı. "Karanlıktan Işık Gelir" sloganıyla duyurulur. Kompozisyon oryantal - odunsu, şehvetli, reçineli odunlarla karıştırılmış tatlı tütünden oluşur. Jamaika romu, Küba şeker kamışı, davana, kakule ve adaçayı karışımı ile açılıyor. Kalp siyah deri, köknar reçinesi, karabiber özü, hindistan cevizi, biber ve aslanağzı çiçeği içerir. Dip notalarında akigala ağacı, tütün yaprağı, Meksika siyah vanilyası ve ardıç bulunur. Risk almaktan çekinmeyen isyankar tavırdan ilham alır. Sert, sarhoş edici ve engel tanımaz.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.