Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

EMPEROR BLUE PARFÜM

Global niş parfüm segment markası Emperor Blue İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuştur.

Parfümlerimiz, Fransa’nın güneyinde özel olarak geliştirilerek üretilir. Bu bölge lüks endüstrisinin geleneklerine ve detaylarına gösterilen benzersiz özen ile yalnızca en seçkin ürünlerin ortaya çıkarıldığı Grasse bölgesidir.

İşçilik ve kaliteye olan bağlılığı ile birlikte kraliyet ihtişamından ve sanattan ilham alarak Emperor Blue, niş segmentte bir yolculuğa başlangıç yapıyor. Amacımız, niş parfümerinin geleneklerine bağlı kalarak ender ve değerli ürünler yaratmak.

16.yüzyılda Fransız Krallığı ve Asilleri, dünyadaki görkemli parfümleri bulmak için Fransa’nın güneyinde bulunan Grasse şehrine gelir. Burada Parfümörlerin yeteneklerini ve kendilerini güvende ve güçlü hissetmelerini sağlayan, zarif şekilde tasarlanmış kokular, yarattıklarını gördüler ve kabul ettiler. 

 

Grasse’deki parfümörler, hatıralarda yer edinebilecek ve benzersiz duygusal deneyimler yaşatacak kokuları en iyi hammaddeleri bir araya getirerek yarattılar. Emperor Blue bu görüş ile benzersiz parfümleri yaratıp bir araya getirerek eşsiz koleksiyonunu yarattı.

Rönesans zamanında Avrupa’da Ultramarine olarak adlandırılan yeni canlı bir mavi renk pigmenti ortaya çıktı. Lapis Lazuli isimli değerli taşın narince işlenerek ortaya çıkarılan bu yeni renk fazlasıyla masraflı olduğu için o dönemde sadece Kutsal alanlarda ya da Krallıklarda kullanılabildi.

Ancak bu şekilde Rönesans döneminde yaşayan sanatçıların paletlerine yeni bir renk katıldı ve böylelikle sanat ve kültürde bir değişim yaşandı.

Birçok hikayede bulunan başarılı sanatçıların yeni bir enerji ve tanım yarattığı ayrıcalıklı ürünler, bizlere eşsiz parfümlerimizi yaratma konusunda ilham verdiler.

Emperor Blue, üst segment ve özgün ürünlerini güney Fransa’da bulunan en iyi koku yeteneğine sahip kişiler ve üretici firmalar iş birliği ile yaratarak müşterilerine benzersiz ve zamansız parfümler sunmaktadır.

Güzelce işlenen kokuları onurlandırmak için aynı zamanda ambalajları modern çizgiler ve titiz renk seçimi ile adeta bir mücevher kılıfı gibi tasarlanmıştır.

Zarif şişemize klasik, şık ve cezbedici mavi rengi markanın krallıklara olan atfıdır.

İlk Özel Koleksiyonumuz, lüksün yeniden doğumudur. Tüm parfümlerimiz müşterilerimizin kendilerini özel, kendinden emin ve güçlü hissetmelerini sağlamaları vaad ediyor.

Kullanılan ince işçilikli ile kokularımızı modern çizgiler ve titiz bir renk seçimi ile bir mücevher kutusu gibi tasarlanmıştır.

Klasik, şık ve çekici Mavi Renk ile birlikte sade zarif şişe, markanın Kraliyet ve Majestelerine saygı göstergesidir.

 

Emperor Blue Parfüm Çeşitleri Nelerdir?

 

Emperor Blue IV Edp

“Bu koku kadınların yaşamlarındaki romantik ve duygusal anlarından ilham alıyor. Küçük bir kızın kadın olması gibi bir parfümde zamanla çiçek açıyor. Aşık, eğlenceli, çekici ve zarif bir kadın için yazılan bir kaside gibi.” Azusa Inoue.

Sofistike, açık çiçeksi şipre olan koku portakal çiçeği esansının tazeleyici notaları ile şeftali ve kırmızı meyvelerin cezbedici nüanslarının mükemmel dengesi. Yasemin Frangipani çiçeğinin karşı konulmaz notaları paçuli ve misk ile bir araya geliyor ve eşsiz bir kadın parfüm ortaya çıkıyor.

Emperor Blue V Edp

Zengin, sıcak, nostaljik, bu koku duygular ve geçmiş zamanın hissettirdiği lüks ile alakalı.

Parfümör Cristiano Canali, Avrupalı aristokrasinin cazibesinin ve yakınlığının yeniden yaratıyor.

Seçkin ve klasik derimsi koku balmumu ve görkemli amberin notaları ile tatlanıyor. Davana bitkisinin zengin tepe notaları bu parfümü nefis hale getiriyor. Süetin zengin nüansları laden ve sandal ağacının notaları ile nazikçe sarılırken kompozisyonun kalbindeki Virjinyalı sedir ağacı, doğanın nostaljik duygularını taşıyor.

Emperor Blue VI Edp

Laure Santantoni bu parfümü yaratırken şakayıktan ilham alıyor. Bu verimli çiçek, aşkın ve refahını sembolize ederken harika renkler ve hafif ve narin bir koku sunuyor.

Işıltılı şeftalinin muhteşem ve kadifemsi karışımı bergamot ve greyfurtun leziz notaları ile yüceliyor. Gül ve şakayık yapraklarının çiçeksi romantik kalbi, Virjinyali sedir ağacı ve tatlı vanilya ile karşı konulmaz bir koku sunuyor.

Emperor Blue XV Edp

Hikaye anlatan bir parfüm diyor yaratıcısı Valérie Bessone. Bir kadın bir erkek ile harika bir ortamda buluştuğunda kelimelere gerek kalmaz. Baharatların ve gül yapraklarının havadaki kokusu, atmosferin sıcaklığı, duyguların gizli dillerini devralıp cenneti vaad ediyor.

Zarif koku safran ve sıcak tarçının tatlı ve baharatlı notaları ile başlıyor. Kalbindeki gül kırmızı meyvelerin meyvemsi notaları ve yıldız anason ile karışıyor. Aselbent ve kremsi sandal ağacı parfüme şefkatli ve sofistike bir hava katıyor.

Emperor Blue VII Edp

“Kaliteden kesinlikle taviz vermeden modern ve klasikliği bir araya getirmek istedim. Kalıcılığı ve parfümdeki amber notası büyüleyici.” Cristiano Canali.

Amber ağacı ve paçulinin lüks nüansları İtalyan limon ve portakalı ile mükemmelce bir araya geliyor. Tüm bu karışım harikulade rom özü ile yüceliyor.

Emperor Blue XII Edp

“Jennifer Jambon için lüksün tanımı olan koku. Prestijli parfüm, yoğunluk ve zarafet ile ayrıcalık hissi sunuyor.

Taze kakule çiçeği metalik tepe notası ve parfümerideki yüce derinin dumansı notaları ile canlı birliktelik yaratıyor. Aselbentin zengin balsamik kalbi ile derinlik sağlarken kuru vetiver ile kadife sandal ağacı ve vanilyayı bir araya getirerek tatlandırıyor.

Emperor Blue LII Edp

Harika şekilde işlenen ürünlerin yarattığı mükemmel sonuç. Mistisizm, yoğunluk ve coşkun bir tutkunun Cristiano Canali tarafından yaratımı.

Çok yönlü oryantal koku, pembe biberin ve kutsal tütsünün yumuşak baharat notalarını karıştırıyor. Kalbinde; huzurun verdiği güç ve altın sandal ağacı orta notalardaki laden ve derimsi akambere hacim veriyor. Görkemli ve benzersiz parfüm ruhu ısıtırken zihni de güçlendiriyor.

 

Emperor Blue MII Edp

Parfümör Jennifer Jambon ilhamını Roma İmparatorluğu ve Çin arasındaki ticaret rotası olan İpek Yolu’ndan alıyor. Bu parfüm, kültürlerarası ve değerli baharatların aromalarının birlikteliğinden oluşuyor ve sizi zamanda geriye götürüyor.

Bibersi reçine, taze kakule ve karanfil çiçeğinin bibersi notaları ile sarhoş edici sardunyanın çiçeksi evliliğinden oluşan bir koku. Guaic ağacının dumansı notaları Hindistan’ın Mysore şehrinde bulunan kremsi sandal ağacı ile soylu bir birliktelik yaratıyor ve muhteşem bir erkek parfüm ortaya çıkıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.