Sıralama seçin
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.

Cyber Monday İndirimleri

Cyber Monday Nereden gelmektedir?

ABD Şükran Günü hafta sonunu takip eden Pazartesi gününe atıfta bulunan bir e-ticaret indirim günüdür. Gerçek mekandaki mağazaların Black Friday ile yaptığı gibi, online alışveriş siteleri genellikle bu gün özel promosyonlar ve indirimler sunar. Bu arada, geleneksel perakendeciler özel, yalnızca web sitesine özel fırsatlar sunar. 

Cyber Monday İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Cyber Monday yani Siber Pazartesi 28 Kasım tarihinde başlıyor. Siber Pazartesi indirimleri, genellikle Kasım indirimleri ile beraber büyük indirim fırsatı sunuyor. Efsane Kasım indirimleri kapsamında devam eden kampanyalara ek olarak fırsat dolu bir gün. 

Siber Pazartesi, tatil alışverişi sezonunda online alışverişe ayrılmış yıllık bir etkinliktir. Online perakendeciler, gün içinde fırsatlar ve indirimler sunmalarıyla tanınırlar. Siber Pazartesi, tatil sezonunun başlangıcı olarak kabul edilen alışveriş fırsatlarına odaklanan bir dizi resmi olmayan tatilin parçasıdır. 

Bu özel günde daha önce almak istediğiniz veya bu aralar yakın markaja aldığınız ürünü/ürünleri çok avantajlı fiyatlar ve indirim fırsatları ile satın alabilirsiniz. Cyber Monday İndirimlerinde Öne Çıkan Ürünlere www.mmkozmetik.com’da Türkiye distribütörü güvencesi ile cilt bakımı, makyaj, parfüm ve saç bakımı kategorilerinden bir çok çeşit ürünü satın alabilirsiniz. 

Atkinsons, Clarins, Dsquared2, Jil Sander, La Colline, Missoni, Moschino, Naj Oleari, Versace ve Wella marka ürünlere distributor garantisi ile ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş için MM Kozmetik’te Cyber Monday(Siber Pazartesi) fırsatını yakalayın.

Siber Pazartesi, Kara Cuma'dan daha mı iyi?

Tarihsel olarak, evet. Bununla birlikte, özellikle pek çok perakendeci, beklenen tedarik zinciri sorunlarıyla birlikte müşterileri erken ve çevrimiçi alışveriş yapmaya teşvik ederken, iki tatil arasındaki farkın bu yıl göz ardı edilebilir olmasını bekliyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda, birkaç farklılık olduğunu gördük ve birçok perakendecinin tüm hafta sonu boyunca (ve hatta öncesinde ve sonrasında) aynı fırsatları sunması nedeniyle iki kampanya günü arasındaki çizgi önemli ölçüde bulanıklaştı. Yılda bir veya daha az sıklıkla satın alacağınız ürünler için, Kara Cuma'da muhtemelen daha iyi indirimler bulacaksınız. Hediye olarak alacağınız her şey, Siber Pazartesi'de daha iyi indirimlere sahip olabilir.

Bununla birlikte, genel tasarruf dikkate alınması gereken tek şey değildir. Farklı ürünler her gün daha iyi indirimler alır ve her perakendecinin sunduğu fırsatlar farklılık göstebilir. Bu yıl, Kara Cuma'dan haftalar önce birçok kampanyanın gerçekleştiğini gördük. Perakendeciler, alışveriş yapanları erken ve online alışveriş yapmaya teşvik ediyor - önceki yıllara göre bu büyük bir farklılık. Kara Cuma, eskiden uzun kuyruklar, kalabalık mağazalar ve çılgın pazarlık telaşı ile karakterize edilirdi, ancak bu, elbette, pandemi sonrasında değişti. Bununla birlikte, alışveriş yapanlar Kara Cuma, Siber Pazartesi veya şu anda alışveriş yapmayı seçip seçmediklerine bakılmaksızın, evlerinden hiç çıkmadan en iyi fırsatları satın alabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.