yüzde25 pop-up.png (61 KB)
Ücretsiz Deneme Ürünleri
2 Ürün ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Orijinal Ürün Garantisi
LA COLLINE

Cellular Dynamic Hydration Mask 50 ML - Nem Maskesi

%25 İndirim
715,00 TL
536,25 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Etkin İçerikler
 • Ürün Kullanımı
 • Daha Fazlasını Keşfet
 • Ürün Formülü
 • Özellik: Nemlendirici, besleyici ve canlandırıcı aktif içeriklerle zenginleştirilen bu pürüzsüz, ultra taze maske, tahriş olmuş, susuz kalmış ve zarar görmüş cildi yatıştırmak için uygulandığı zaman anında etki gösterir. Yoğun formülü, rahatsızlık hissini hafifletirken nemlendirmeyi etkinleştirir. Cilt parlak, zarif, yenilenmiş ve tekrar dolgundur.

  Kullanımı: İyice temizlenmiş cilde göz çevresinden kaçınarak, haftada 1-3 kez uygulayın. 10-15 dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayın.

  İçerik: 

  Eko-Hidrasyon Faktörü:
  Bu kompleks, hücrelerin doğal hidrasyon çevrimlerini geri kazanmalarına yardımcı olur, kendiliğinden gelişmesini sağlar ve iyi bir nemlendirme seviyesi oluşturur.
  Spesifik polisakaritlerin ve düşük molekül ağırlıklı bir hyaluronik asidin yenilikçi bir kombinasyonu olan Eko-Hidrasyon Faktörü, ikili bir etki yaratır: kalıcı bir nem rezervi oluştururken hücreler arası bağlantılarını güçlendirerek cilt bariyerinin uyumunu arttırır. Olağanüstü nemlendirme gücü, Doğal Nemlendirici Faktörün temel bileşenleri lipit ve hyaluronik asit üretimini teşvik etmesinden kaynaklanır.

  MAGE® Complex:
  En nemsiz kalan cildi bile canlandırmak için olağanüstü yaşlanma karşıtı CMAGE® Kompleksi ile sinerji içinde çalışır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.