Sıralama seçin
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.

11 11 İndirimleri 

11 Kasım İndirimleri, diğer adıyla 11-11 indirimleri, aynı zamanda Singles Day (Bekarlar Günü) olarak da biliniyor. 11.11 Kampanyası Kasım ayında yer alan indirim kampanyalarından biridir. 11.11 Fırsatlarını kaçırmamak için www.mmkozmetik.com’u ziyaret edebilir, dünya markalarına Türkiye distribütörü güvencesi ile ulaşabilirsiniz. 

11.11 Bekarlar Günü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

11 Kasım Bekarlar Günü, 1993 yılında Nanjing Üniversitesi'nde öğrencilerin bekarlıklarını kutlamaları için belirledikleri bir gün olarak başladı. 2009'da Alibaba, tatili Çinli bekarlar için bir ‘Sevgililer Günü Karşıtlığı’ndan "11.11 Küresel Alışveriş Festivali’ne dönüştürdü.

Bekarlar Günü, Kara Cuma ve Siber Pazartesi'nin toplamından daha yüksek satış seviyeleri elde etmesiyle dünyanın en büyük 24 saatlik çevrimiçi satışı haline geldi. Bekarlar Günü ayrıca ABD, Avrupa, Güneydoğu Asya, Rusya ve Brezilya'da Bekarlar Günü satışları sunan perakendecilerle küresel olarak genişlemeye devam ediyor.

11.11 Bekarlar Günü Kampanyası Ne Zaman Başlıyor?

Bu yıl 11.11 Cuma gününe denk geliyor. Bu nedenle, bu Bekarlar Günü'nde kişisel bakım günü geçirmeyi planlıyorsanız, iyi bir mola vermek için Cuma günü izin alabilirsiniz. Uzun hafta sonunuzu istediğiniz her şeyi yaparak geçirebilirsiniz: uyumak, yeni bir hobi bulmak veya sadece gevşemek gibi.

Genellikle 10 Kasım veya 11 Kasım tarihinde 11.11 fırsatları başlıyor. Bazen bu indirim kampanyaları tarihinden çok daha önce, 11 Kasım haftası başlayabiliyor veya uzayabiliyor. Bu avantajları kaçırmamanız için parfüm, cilt bakımı, saç bakımı ve makyaj kategorisinde yüzlerce çeşit ürünü 11.11 kampanyası ile indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

11 Kasım İndirimli Ürünleri Nelerdir?

11.11’de en sevilen dünya markalarında indirimli ürünler ve fırsatlar sizi bekliyor. Parfüm, cilt bakımı, saç bakımı ve makyaj kategorisinde avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Bekarlar Günü’nde Neler Yapabilirsiniz?

Kendinizi en sevdiğiniz yemekle şımartın

En sevdiğiniz yemeklerin tadını çıkarmak için Bekarlar Günü'nden daha iyi bir gün olamaz. Sonuçta, kendini sevmek ve öz bakımla ilgili bir gün. Yemek yapmayı sevmiyorsanız, her zaman akşam yemeği siparişi isteyebilirsiniz. En sevdiğiniz kokteyli veya tatlıyı da atlamadığınızdan emin olun!

Artık fazladan zamanınız olduğuna göre tek başınıza da maceraya atılabilirsiniz: Keşfetmeyi planladığınız o yeni kafeye gidebilir veya doğada biraz zaman geçirebilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz verin, kendinizle birlikte olduğunuzdan ve randevulara çıkma konusunda rahat olduğunuzdan emin olun.

TV severler, en sevdiğiniz TV şovunu aşırı izlemekten daha iyi olan birkaç aktivite olduğu konusunda hemfikirdir. Favori TV dizinizi izlemek için suçluluk duymadan vakit ayırmak zor olabilir, o halde neden Bekarlar Günü'nü sadece bunu yaparak geçirmeyesiniz? Biraz patlamış mısır alın ve bir cilt bakımı yapın. 

Dışa dönükler, endişelenmeyin, sizin için de bir önerimiz var: Bekar arkadaşlarınızı bir araya gelmek için toplayabilirsiniz. Herkesin tercihlerine bağlı olarak, gün içinde, gündüz dışarıda, gece içeride veya gece dışarıda olabilir. Nerede olursanız olun, kendinizi serbest bırakın ve gevşeyin!

Bekarlar Günü indirimlerinden yararlanın!

Ve elbette Bekarlar Günü'ndeki devasa indirimleri de unutamazsınız. İster çevrimiçi ister gerçek mekânda alışveriş yapın, bu gerçekten yılın en avantajlı zamanlarından biri!

Ne için bekliyorsunuz? Gözünüze kestirdiğiniz ürünleri satın almanın, stoklamanın ve kendinize bir hediye vermenin en iyi zamanı!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.